Wstydzę się swoich stóp – czyli nasze stopy naszym tabu.

Stopy są bardzo intymną częścią naszego ciała. Nic więc dziwnego, że czujesz się skrępowany przed wizytą. Warto jednak przełamać wstyd i oddać swoje stopy w ręce specjalisty.  W naszym gabinecie podologicznym wielokrotnie spotkaliśmy się ze stwierdzeniem „Mam okropne stopy” lub po prostu „Wstydzę się swoich stóp”.

Stóp Stopa Podolog Sulechów Podolog to gwarancja dyskrecji.

Oczywistym jest iż w naszym gabinecie podologicznym w Sulechowie, możesz liczyć na całkowitą dyskrecję. Wierzymy, że obustronne zaufanie jest fundamentem owocnej współpracy. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu w leczeniu jest szczera rozmowa z podologiem oraz  stosowanie się do zaleceń z wizyty.

Dlaczego wstydzimy się swoich stóp?

Niestety w Polsce profilaktyka zdrowych stóp jest znikoma. Wiedza o schorzeniach, problemach oraz sposobach ich unikania jest skutecznie omijana na każdym etapie życia człowieka. Wszelkie odchylenia od normy są uznawane za coś niestosownego wręcz krępującego, a przecież najczęściej są to zmiany niezależne od nas samych. Wynikają z budowy stopy, układu krążenia, układu limfatycznego czy genów, na które przecież nie mamy wpływu. Dlaczego więc wstydzimy się czegoś na co nie mamy wpływu? – Po prostu nie wiemy, że nie mamy powodu do wstydu!

Autor:

Podolog Sulechów .pl

FacebookTwitter<img src="https://www this page.podolog-sulechow.pl/wp-content/plugins/add-to-any/icons/google_plus.png” width=”16″ height=”16″ alt=”Google+”/>Podziel się
Dlaczego wstydzimy się swoich stóp?
Share
Share